Apie mus

Semeliškių medžiotojų būrelis turi tris medžioklės plotų vienetus.

BEIŽONIŲ MEDŽIOKLĖS PLOTŲ VIENETAS
Rytinė riba prasideda ties Beižonių gyvenviete, prie sporto aikštelės ir tęsiasi keliu link Liaukiškių. Už Liaukiškių tęsiasi toliau keliu link Paberžės, kol atsiremia į rajono ribą. Toliau būrelio riba tęsiasi rajono ribos linija pietvakarių kryptimi, Asono ežero pakrante link Mingailiškių.
Vakarinė riba yra taip pat rajono riba, kuri prasideda nuo Mingailiškių ir tęsiasi į šiaurę pro Eitulionis, Žydiškių raistą, Gailaičius bei Beižonių mišką. Už Beižonių miško, kur rajono riba kertą kelią link Beižonių, prasideda šiaurinė riba, kuri tęsiasi link Beižonių gyvenvietės
Bendras medžioklės plotų vieneto plotas – 1956,1 ha.

SEMELIŠKIŲ MEDŽIOKLĖS PLOTŲ VIENETAS
Riba prasideda ties Jokūbiškėmis ir tęsiasi keliu pro Laičius link Daugirdiškių. Už Daugirdiškių, kur kelias atsiremia į rajono ribą, riba tęsiasi rajono ribos linija keliu link Prūdžionių, po to pasuka Luknės upeliu Nestrėvančio ežero, kerta mažą jo dalį ir kitu į ežerą įtekančiu kanalu riba nuvingiuoja į vakarus link žvyrkelio, vedančio link Tvertinės. Toliau riba tęsiasi šiuo žvyrkeliu iki Tvertinės gyvenvietės, nekirtus Dabintos upelio suka keliuku pietvakarių kryptimi palei Dabintos upelį ir atsiremia į kelią vedantį į Semeliškes. Toliau riba tęsiasi šiuo keliu ir suka žvyrkeliu link Mackonių. Ties Mackonimis atsiremia į kelią ir tęsiasi keliu link Jokūbiškių, kol atsiremia į kelią vedantį į Daugirdiškes.
Bendras medžioklės plotų vieneto plotas – 2807,5 ha.

EIGELONIŲ MEDŽIOKLĖS PLOTŲ VIENETAS
Trakų rajono ir Elektrėnų savivaldybių ribose.
Riba prasideda asfaltuotu keliu Rūdiškės – Onuškis nuo Rūdiškių miestelio centro (autobusų stotelė) per Morkūnus, Ąžuolijas, Antakalnį iki Grendavės kaimo autobusų stotelės. Su „Onuškio" medžioklės būreliu ribojasi kelyje Trakai – Onuškis nuo sankryžos Grendavė – Gruožninkai – Grendavė. Toliau nuo šios sankryžos tęsiasi keliu link Smalių kaimo iki kelio sankryžos Gružninkai – Smaliai. Toliau riba ribojasi su medžiotojų būreliu „Spengla". Prasideda nuo kelio Gružninkai – Lieponys ir ir tęsiasi šiuo keliu į rytus iki susikirtimo su keliu į Vaikštenių kaimą, toliau šiuo keliu į šiaurę (valkininkų miškų urėdijos administruojama riba) iki natūralaus grunto kelio. Nuo šio kelio į pietryčius tiesiąja linija per lauką iki geležinkelio ties Pagelužės kaimu. Toliau ribojasi su „Žėronių" mežiotojų būrelio plotais. Riba prasideda nuo Eigelonių miško priekinio krašto (238 kvartalas) geležinkeliu iki Rūdiškių miestelio.
Bendras medžioklės plotų vieneto plotas – 5304 ha.